Sepetim0
SEPETİNİZ HENÜZ BOŞ
E-mail
Şifre
Ara
  • Ürünlerde
  • Site İçinde
  • Bloglar İçinde
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat dairesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler(cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali için tıklayınız...X
ERKEK
UYGULA
KATEGORİLER
75 TL Kargo bizden
Ürünleri Karþýlaþtýr
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:37 

Under Armour

1996’da Amerikalı sporcu Kevin Plank tarafından inovatif fikirlerle kurulan Under Armour, ter tutmayan ve vücudun kuru kalmasını sağlayan spor giyim ürünlerini tasarladı. Spor ürünlerinde hızlı kuruyan sentetik elyaf kumaş tercih ederek kendi geliştirdiği “charged cotton” teknolojisini uyguladı ve spor severlere “teknolojik ürün” anlayışını kazandırdı.

 

Under Armour spor giyim ürünlerini, NBA basketbolcusu Stephen Curry, rekortmen yüzücü Michael Phelps, tenis yıldızı Andy Murray ve Manchester United’ın ünlü futbolcusu Memphis Depay gibi farklı spor dallarının değerli sporcularıyla dünyaya tanıtarak başarılarını hızla katladı.

 

Bir sporcunun performansına engel olan dikkat dağıtıcı tüm unsurları ortadan kaldıran marka, spor ayakkabılarını da aynı tutku ve yenilik anlayışıyla tasarlıyor. Kadın ve erkek olmak üzere antrenman, koşu, basketbol gibi çeşitli sporlara ait Under Armour spor ayakkabıları, sportif hareketlere göre dizayn ediliyor. Denge, destek, hafiflik ve dayanıklılık ayakkabıların en temel özellikleri.

 

Günümüzde spor, sadece spor olmaktan çıkarak kişisel yaşam tarzını yansıtıyor. Trend davranış modelleri ve moda anlayışını birlikte şekillendiriyor. Spor ayakkabılar da performans özelliklerinin yanı sıra kuşakları tanımlayan “sneaker” kültürü haline geldi. Şehirdeki sneaker akımı, modern çağdaş, müzikle kaynaşan genç nesil moda trendlerini, Under Armour sneaker stilinde gösteriyor.

 

Sneaks Up’ın özel olarak hazırladığı tek bir sayfadan Under Armour sneaker modellerine hızlıca ulaşarak siz de en trend sneaker’a sahip olabilirsiniz.


KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI
    KATEGORİNİN SEÇİLENLERİ
      KATEGORİ SON GEZİLENLER