Sepetim0
SEPETİNİZ HENÜZ BOŞ
E-mail
Şifre
Ara
  • Ürünlerde
  • Site İçinde
  • Bloglar İçinde
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat dairesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler(cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali için tıklayınız...X
ERKEK
UYGULA
KATEGORİLER
75 TL Kargo bizden
Ürünleri Karþýlaþtýr
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:30 

Vans

Modanın vazgeçilmezi…”Klasikler”. Sade ve zamansız olmak, her sezon var olmak. Kısacası, "Genç kalmak". 1966’dan beri kaykaycı, patenci, sörfçü ve müzisyenler olmak üzere genç kültürün temsilcisi Vans, doğuşundan bu yana klasik sneaker modelleri ile modanın kalbine dokunuyor.

 

60’lı yıllarda Kaliforniya’da Vans Authentic modeli ile başlayan macera, ayakkabı üretiminden hemen sonra satışının halka açık olması, benzersiz bir etki yaratmıştı. Günümüzde, değişmediği halde hala çok sevilen vans otantik tasarımı, “modada klasik tutkusu”’nu kanıtlıyor. Model, aynı zamanda sağlam yapışkan tabanı ile dönemin kaykaycıları tarafından keşfedilerek skateboard sneakers imajını kazandı. Amerika skateboard ve sokak kültürünü yansıtan vans sneaker kısa sürede genç neslin yaşam tarzı ile anıldı.

 

Efsane kaykaycılar Tony Alva ve Stacy Peralta tarafından tasarlanan Vans Era ise, özel kavrama ve yastıklı yakasıyla devrim yaratan kaykay ayakkabılarını oluşturdu. Kaykay dünyasını ele geçiren diğer kült model Vans Era 59, deri detaylar ve farklı renk kombinasyonlarıyla özelleştirildi.

 

Gençlerin şovlarıyla kaldırımların tozunu attığı Vans sneaker tutkusu, Vans Sk8-Hi modeliyle bilekli sneaker trendini yakaladı. Kaykay pistlerine ve sokak modasına yepyeni bir stil kazandıran model, ayrıca efsane kaykay hileleri için ayak bileklerini koruyan silüet sunuyor.

 

Vans, bir skateboard markasından çok daha fazlası olduğunu Vans Old Skool ile gösterdi. Black Flag, Descendents ve Slayer gibi hard rock grupları, Vans Old Skool giyerek 80’lerden 90’lara uzanan müzik kültürüne popülerite kazandırdı. Modelin müzisyen karakteri, markanın ayırt edici “Jazz Stripe” amblemini ilk taşımasıyla daha da özgürleşiyor.

 

Spor, moda ve müzik gibi hayatın birçok alanında kanı kaynatan Vans sneaker etkileri, artık farklı renk ve tematik tasarımlarıyla Sneaks Up’ta sizleri bekliyor!


KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI
    KATEGORİNİN SEÇİLENLERİ
      KATEGORİ SON GEZİLENLER