img

Müşteri Hizmetleri Banner


HAKKIMIZDA

2014 yılında perakendeye başarılı bir giriş yapan Sneaks Up, sokak ruhu ve basketboldan aldığı ilham ile, Türkiye’de sneaker kültürünü oluşturmayı, spora ve sporcuya yatırım ilkesiyle değişimin hep bir adım ötesinde olmayı hedefi olarak belirleyen multibrand sneaker konsept mağazalarıdır.
 
Basketbol, kaykay, koşu, günlük kullanım gibi sporun birçok alanında yaşam tarzı ve kültür sunan Sneaks Up, kadın, erkek ve çocuk spor giyim ürünleri ile Türkiye’nin önde gelen markaları arasında yer alıyor.
 
Multibrand sneaker konsepti ile; Nike, adidas, Under Armour, Puma, Vans, Reebok Classic, Skechers gibi bir çok markanın özel koleksiyonlarına ve İkonik Air Jordan Retro serilerine ev sahipliği yapıyor.
 
Sneaks Up, tüketici ve teknoloji odaklı hizmet anlayışı, “Omni-Channel” uygulaması ile mağazalarında dijital dönüşüm deneyimleri yaşatıyor. 
 
Basketbol, sokak modası, grafiti ve hip-hop kültürüne verdiği önemi, interaktif olarak misafirleri ile buluşturan Sneaks Up; müşteriye sadece satış odaklı değil, konseptine uygun oluşturduğu tüketici deneyimi yaşatma alanları, kişiselleştirme atölyeleri, dj performansları ve inovatif ürün lansmanları ile tarzını kendi tavrıyla tanıtıyor.