Kategori


Ürün Listesi


New Balance Ayakkabı Modelleri

New Balence, dünya üzerinde farklı ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de binlerce kullanıcısı bulunan spor markasıdır. New Balence ayakkabı modelleri, New Balence spor ürünleri 1906 yılından bu yana dönemin teknolojik imkânlarına ve trendlerine göre değişim göstermekle birlikte üretilmeye devam etmektedir. modellerine numaralar ile isim vererek fark yaratan markaya ait olan ürünler Sneaksup farklı ile online şekilde satın alınabilmektedir.

Model çeşitliliği oldukça geniş olan New Balence spor ürünleri erkek, kadın ve çocuklara yönelik olan tasarımlara sahiptir. Sektörün önde gelen ayakkabı üreticilerinden olan New Balence yazlık ya da kışlık olarak kullanılabilen farklı modellere sahiptir. Unisex modelleri de cinsiyetlere göre ayrılan modelleri de bulunan New Balence markasına ait olan ürünler Sneaksup.com.tr adresinde yeni sezon modeller üzerinden beğenilere sunulmaktadır.

New Balance Ayakkabı Modelleri

New Balence markasına ait olan ayakkabı modellerinin tamamında markanın logosu olan “N” harfi bulunmaktadır. ancak New Balence ayakkabı modelleri yapılan seçime göre logo tasarımı değişebilmektedir. Klasik modellerde kalın bir “N” harfine rastlanırken yeni ya da tasarım olan modellerde ince olanlarına da denk gelinebilmektedir. New Balence ayakkabı modelleri yazlık kullanım için kumaş ve nefes aldıran yapıdaki ürünleri tercih etmektedir. Ayakkabı markası kışlık ya da daha soğuk havalarda kullanımı mümkün olan ürünlerini deri veyahut süet karışımlarından üretmektedir. Markanın ayakkabı modellerinde pek çok farklı renk kullanılmaktadır. Düz siyah alternatifleri olduğu gibi; lacivert, kırmızı, pembe ya da sarı gibi renklerde olan New Balence ayakkabı modelleri de bulunmaktadır.

New Balance Spor Ürünleri

New Balence sadece ayakkabı üretimi yapan bir marka değildir. Aynı zamanda spor giyim konusunda da kaliteli seçenekleri olan marka; bu alanda da kadın, erkek ve çocuk giyimi için ürünler sunabilmektedir. New Balence ürünleri; ayakkabılarda olduğu gibi markasının logosunu taşımaktadır. Ancak New Balence spor ürünleri sadece “N” baskısını içerebileceği gibi “NB” ikisi üzerinden de tasarlanabilmektedir. Marka içerisinden yapılacak alışverişlerde spor çantaları, tişörtler ya da swetshirtler gibi ürünlerin temini mümkündür. Spor için özel kumaşlardan tasarlanan taytları da bulunan marka bu sayede sporcu ihtiyaçlarını ya da rahat bir giyim tarzı olan kullanıcıların isteklerine cevap verebilmektedir. New Balence spor ürünleri yenilenen koleksiyonlar ile birlikte Sneaksup.com.tr adresinden satışa çıkarılmıştır. Sizler de koleksiyon içerisinden beğendiğiniz ürünlere Sneaksup kalite farklı ile bir tık sayesinde sahip olabilirsiniz.