NIKE
5,0 (0 Yorum)

Nike Kyrie 5

Erkek Basketbol Ayakkabı
Ürün Kodu : AO2918_400

Nike Kyrie 5 Erkek Basketbol Ayakkabı (AO2918-400)

Kyrie Irving’in akıl almaz, beklenmedik ve ölümcül stilini daha çabuk ve daha keskin bir şekilde sahaya yansıtması amaçlanarak tasarlanan Kyrie 5 Basketbol ayakkabısı, eşsiz siluetinde barındırdığı Kyrie’nin yaşam prensiplerinden ilham alınan imza ve kabartmalar ile, benzersiz oyun stiline sahip iddialı kullanıcılar için tasarlandı.

 
BENZERSİZ OL, FARKINI YARAT!
 
Daha önce denenmemiş bir yastıklama tekonolojisi olan Air Zoom Turbo, Nike tasarımcısı Ben Nethongkome tarafından dış tabanın kavisli şeklini takip edecek şekilde tasarlanırken, Kyrie’nin ani patlamalarını ve beklenmedik duraksamalarını her türlü hücum açısıyla sahaya daha rahat yansıtmasına ve her tepkide ihtiyacı olan enerjiyi sağlamasına yardımcı oluyor.
 
Kyrie topu eline aldığı zaman onun ne yapacağını tahmin edemezsiniz. Geniş alanda maksimum hıza ulaşıp bir anda durabilir, ya da bir drift yarışçısı edasında rakibin başını döndürebilir. Bu benzersiz stil, Kyrie 5’in sahip olduğu Air Zoom Turbo’ya kadar uzanan kavisli dış taban ile rakibiniz için beklenmedik sizin için gündelik bir hal alıyor. Ve ihtiyacınız olan güvenli tutuşu rahatlıkla sahaya yansıtmanıza olanak sağlıyor.
 
Karşınızdaki savunmayı alt etmek için her yöne dilediğiniz rahatlıkta hareket edebilme olanağı sağlayan file üst kısım, Kyrie 5 için özel olarak geliştirildi. Her şartta ve zorlu koşulda size nefes alabilirlik sunan teknoloji, ayağınıza maksimum destek ve esneklik sağlar. 
 
Ayakkabının üst kısmında bulunan yüzey, Sinekkapan bitkisinden ilham alınarak tasarlanırken, bağcıkları bağladığınızda ayağın ortasını sararak sabitler ve maksimum rahatlık sunar.
 
Kyrie’nin oyun tarzı gibi yaşam stili ve düşünce tarzı da bir o kadar sıra dışı. Oyununuzu daha benzersiz bir hale getirmek ve onun yaşam şifrelerine ortak olmak Kyrie 5 ile mümkün olurken bu eşsiz deneyime ulaşmanıza Sneaks Up yardımcı oluyor. Ve Kyrie gibi sıra dışı ve kendine güvenen kullanıcıları sneaksup.com.tr ‘de bekliyoruz!
 
Ayrıntılı Özellikler
- Özel olarak geliştirilen Air Zoom Turbo, beklenmedik her patlayıcı hareketinizde her türlü hücum açısı ile ihtiyacınız olan enerjiyi sahaya yansıtmanıza olanak sağlar.
- Kyrie’nin yaşam prensiplerinden ilham alınan imzalar, kabartmalar ve Kyrie logosu, eşsiz siluete damgalanmıştır.
- Ayakkabının sahip olduğu kavisli ve kauçuk dış taban güvenli tutuş destek sağlar.
- Sinekkapan bitkisinden ilham alınarak tasarlanan üst kısımdaki yapı, ayağınızı sararak sabitler.
- Her zorlu şartta ayağınıza nefes alabilirlik, destek ve esneklik sunan file üst kısma sahiptir.
- Ayağınızı sabitleyen Flywire kordonlara sahiptir.
- Renk: Lacivert/Çok renkli
 

TESLİMAT VE İADE

Siparişiniz, en geç 5 iş günü içerisinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına teslim edilir.
Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir.
Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.
Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargo takip numaranız size e-posta ile gönderilmektedir.
Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz.
Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Detaylı bilgi için Kargo ve İade Koşulları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 


BU ÜRÜNE BAKANLAR BUNLARA DA BAKTI