NIKE

Nike Pg 3

Erkek Basketbol Ayakkabı
Ürün Kodu : AO2607_005

Nike Pg 3 Erkek Basketbol Ayakkabı (AO2607-005)

Paul George gibi yüksek seviyedeki oyuncuların performanslarını bir üst seviyeye taşıması oldukça zordur. Bu sezon Oklahoma City ile sözleşme yeniledikten sonra resmen bir MVP gibi oynayan PG, performansını adeta yeryüzünden aya çıkarırken, NIKE tasarımcısı Tony Hardman’ın da PG 3 Erkek Basketbol ayakkabısı için dünyadan aya uzanan bazı planları vardı.  
 
Fark Yaratan Özellikler
 
Paul George’un hem hücum hem de savunmadaki eforlu çok yönlü oyununu daha rahat bir şekilde sahaya yansıtması için Ay’ın kraterlerinden ilham alınarak tasarlanan dış taban, sizlere çok yönlü tutuş sağlayarak oyunun her iki yönünde de rakibinizi şaşırtmanıza olanak sağlıyor.
 
PG 3 Basketbol Ayakkabısı, hızlı tepki veren Air Zoom birimi ile güçlü sıçramalar sonucu oluşan sert inişlerde maksimum rahatlık sunarak parkede atletizmini sergilemekten kaçınmayan kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.
 
Ripstop malzemeyle kaplanan yarım patik dolgulu bilek kısmı, bileğinizi sıkıca sararak keskin dönüşlerde mümkün olabilecek maksimum rahatlığı sunuyor.
 
PG3, Paul George gibi çok yönlü oyun stiline sahip oyuncular için tasarlanan ve onun oyununun anka kuşu gibi yükselişini temsil ederken, sizin de oyununuzu bir üst seviyeye çıkarmanızı isteyen Sneaks Up, bu eşsiz tasarımı deneyimlemenize olanak sağlıyor.
 
Ayrıntılı Özellikler
 
-Çok yönlü tutuş için, ayın kraterlerinden ilham alınarak tasarlanan kauçuk dış tabana sahiptir.
-Hızlı tepki veren Air Zoom taban, sert inişleri yumuşatarak bir sonraki patlayıcı hareketinize gereken kuvveti kazandırır.
-Yarım patik yapı, bileğinizi sıkıca sarar ve çok yönlü hareket etmenine kolaylık sağlar.
-Siluetinde Paul George’un yaşamından ayrıntılar vardır.
-File ve sentetik üst kısma sahiptir.
-Renk: Mavi, Beyaz

TESLİMAT

 • Siparişiniz, en geç 2-7 iş günü içerisinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına teslim edilir.
 • Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir.
 • Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.
 • Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargo takip numaranız size e-posta ile gönderilmektedir.

 

İADE

 • Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 30 gün (15 Şubat - 31 Mayıs arasında yapılan alışverişlerde 100 gün) Yurt içi Kargo veya UPS Kargo şubesine teslim ederek tarafımıza herhangi bir kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. (Yurtiçi Kargo Kodu: 587638921–UPS Kargo Kodu: 59564Y)
 • Ürününüz ile birlikte size ulaşan faturanızın alt kısmındaki iade/değişim bölümünü eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.
 • Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
 • Sneaksup.com.tr adresinden yapmış olduğunuz alışverişlerin iadeleri ne yazık ki şu aşamada mağazalarımızdan yapılamamaktadır.
 • İade işlemleri ürün bize ulaştıktan sonra 5-15 iş günü içerisinde yapılmaktadır, işlem tamamlandıktan sonra iade işlemlerinin tamamlandığına dair, alışverişiniz esnasında vermiş olduğunuz e-posta adresine bilgilendirme maili gönderilecektir.

 

DEĞİŞİM

 • Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, Faturanın alt kısmında bulunan iade/değişim formunu istediğin ürünü belirterek doldurduktan sonra, 30 gün (15 Şubat - 31 Mayıs arasında yapılan alışverişlerde 100 gün) Yurt içi Kargo veya UPS Kargo şubesine teslim ederek tarafımıza herhangi bir kargo ücreti ödemeden değişime gönderebilirsiniz. (Yurtiçi Kargo Kodu: 587638921–UPS Kargo Kodu: 59564Y)

 


BU ÜRÜNE BAKANLAR BUNLARA DA BAKTI